IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

В Єнакієво бойовики ДНР викрали позаштатного кореспондента “Острова”

26 червня бойовики сампроголошеної “Донецької народної республіки” викрали в Єнакієвому (Донецька область) лікаря і позаштатного кореспондента інформаційного агентства «ОстроВ» Олександра Чернова, повідомляє informator.lg.ua.

Як пише видання, Олександра викрали вранці, коли він виходив з лікарні. Після викрадення він зв'язувався з рідними з чужого телефону.

Відомо, що якийсь час він перебував під Семенівкою, потім його перевезли в Слов'янськ. З 27 червня Олександр не виходить на зв'язок. Родичі зверталися в міліцію і на гарячу лінію «ДНР», але результатів немає. Наразі невідомо, де і в якому стані знаходиться Чернов.

Також видання звертає увагу, що у соціальних мережах опубліковано заяву «головнокомандуючого армією «ДНР» Ігоря Стрєлкова від 27 червня: «Вони ще не знають, що даний «блогер з Єнакієвого» моїм наказом відданий суду Військового трибуналу. Завтра слухання. Він там, як з'ясувалося, не тільки в блозі «свободу слова» поширював… І не тільки поширював. А, взагалі-то, в штрафроти він потрапив навіть не за антиросійський блог в «Острові», а за те, що будучи лікарем-анестезіологом, відмовився надати медичну допомогу жінці з Краматорська, доставленої з пораненням, під приводом, що «не допомагатиме сепаратистці».

ІМІ з'ясовує інформацію.

 

Ще Новини