IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

56

2

13

Україна направила Білорусі ноту протесту через російський фільм про анексію Криму

Олексій Піманов

У зв’язку з показом трейлера російського пропагандистського фільму “Крим” режисера Олексія Піманова в мінських кінотеатрах, українське посольство в Білорусі передало МЗС країни відповідну ноту.

Документ передали ще в п’ятницю, повідомляє “Українська правда” з посиланням на білоруське видання TUT.BY.

Російський прокатник картини – група компаній “Парадіз” – підтвердила, що прокат фільму в Білорусі планується, поки йде обговорення, в яких саме кінотеатрах. Фільм виходить на широкі екрани 28-29 вересня.

Фільму “Крим” знято за підтримки російського урядового фонду “Фонду Кіно”.

Режисером проекту виступив Олексій Піманов – глава медіахолдингу “Красная Звєзда”, у який входить однойменний пропагандистський телеканал.

Піманов в одному з інтерв’ю не приховує, що в підготовці фільму брав участь міністр оборони РФ Сергій Шойгу, допомагав, і це була “його ідея з самого початку” .

За словами Піманова, у фільмі пояснюють, навіщо Росія окупувала Крим. “Навіщо сталося? Багато хто вважає, що ось спало на думку, прошу вибачення, вищому керівництву Крим забрати, ось вони і забрали Крим. А найголовніше, заради чого це було зроблено – зрозуміли, що будуть трупи, що будуть вбивати, що буде майбутній Донецьк. Це було рішення, прийняте раз на сто років “, – аргументує свій фільм глава медіахолдингу “Червона зірка”.

Ще Новини