IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

56

2

13

Убивць редакторки “Нетішинського вісника” шукатимуть у Молдові та Польщі

Ольга Мороз, загинула в 2015 р.

Про це повідомило хмельницьке інтернет-видання “Незалежний громадський портал”. “Правоохоронці мають підстави вважати, що особи, які вчинили кримінальне правопорушення, незаконно перебувають в Молдові і Польщі”, – зазначають у НГП, посилаючись на ухвали Хмельницького міськрайонного суду.

Речниця Хмельницького міськрайонного суду Алла Плінська підтвердила представниці ІМІ у Хмельницькій області, що до суду звертався слідчий з клопотаннями про надання тимчасового доступу до речей і документів у справі про вбивство редакторки газети “Нетішинський вісник” Ольги Мороз. Ухвали про задоволення цих клопотань оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових рішень 12 липня.

Під час досудового слідства, йдеться в ухвалах, слідчі встановили, що з квартири загиблої зникли два мобільні телефони («Samsung Galaxy DUOS GT S6312» та «NOKIA 3110»), які, згідно з інформацією операторів телекомунікацій (мобільного зв’язку), на території України після скоєння вбивства не використовувалися. Є підстави вважати, що особи, які вчинили кримінальне правопорушення, незаконно перебувають в Республіці Молдова або Республіці Польща.

З тексту оприлюднених документів зрозуміло, що слідчі хочуть з’ясувати, чи використовували викрадені мобільні телефони у Молдові та Польщі, а тому готують запити про міжнародну правову допомогу компетентним органам Республіки Молдова та Республіки Польща з проханням про тимчасовий доступ до речей і документів, електронних інформаційних систем мобільного зв’язку в цих країнах для встановлення факту використання мобільних телефонів на їх територіях, зняття копії інформації про дату, час, місце проведення телефонних дзвінків, їх тривалість, а також отримання копій документів про те, за ким зареєстровані номери мобільних телефонів.

У слідчому управлінні ГУНП в Хмельницькій області до цієї інформації нічого додати не можуть. На всі запитання відповідають традиційно: триває слідство і провадяться розшукові дії.

Нагадаємо, що понад два роки поліція Хмельниччини розслідує вбивство головної редакторки газети “Нетішинський вісник” Ольги Мороз. Донедавна правоохоронці не могли похвалитися хоч якимись успіхами у цій справі.

ІМІ

Ще Новини