IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

У Сенаті США вимагають розслідувати діяльність Russia Today в країні

Сенаторка-демократ Джін Шагін внесла на розгляд Сенату законопроект, який вимагає у Мін'юсту США розслідувати можливі порушення російським міжнародним каналом RT закону, який визначає правила діяльності закордонних агентів на території Америки. Про це повідомляє Голос Америки.

“У нас є вагомі причини вважати, що RT News координує з урядом Росії поширення дезінформації та підрив нашого демократичного процесу. Американська громадськість має право знати, чи це так. RT News публічно заявляла, що може уникнути наших законів, використовуючи компанії-прокладки, і настав час Мін'юсту провести розслідування. Мій законопроект надає повноваження необхідні для офіційного затребування у RT News документів та отримання відповіді на питання, на кого працює цей канал”, – йдеться у заяві на сайті Шагін.

Також в заяві згадується нещодавня доповідь Дирекції національної розвідки (Director of National Intelligence) під назвою “Оцінка дій Росії та її намірів під час виборів у США”. У ній розвідка дійшла висновку, що посадовці RT News структурували дочірні організації (affiliate organizations) таким чином, щоб оминути вимоги американського закону про діяльність закордонних агентів у частині звітності.

Ще Новини