IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

72

2

25

У Москві затримали американського журналіста

Фото – Новое время

Сьогодні, 7 грудня, в Москві (Росія) затримали американського журналіста та політичного оглядача Майкла Бома, повідомляє Новое время.
За словами його колеги Іліаса Меркурі, причиною цього стала “відсутність реєстрації”.
При цьому Бом працює в Росії вже близько 20 років.
Крім того, пише видання, він часто з’являється в ефірі пропагандистських ток-шоу на федеральних каналах, де критикує агресивну політику Кремля.

За інформацією видання, причиною затримання в Москві американського журналіста Майкла Бома стала перевірка його документів.

При цьому російські силовики прийшли до нього прямо додому.

“Вони приїхали до мене додому і перевірили мої документи (візу, реєстрацію, паспорт) – “стандартна перевірка документів іноземців”, як мені пояснили. Потім попросили мене проїхати з ними до відділку поліції, що я і зробив”, – розповів Бом у себе в Facebook.

За словами журналіста, незважаючи на те, що ніяких порушень з його боку не було, його все ж попросили написати “пояснювальну”.

“Дивно й те, що приїхали до мене додому для перевірки. Зазвичай на вулиці перевіряють документи. Так і не пояснили, чому вони вирішили ощасливити мене таким несподіваним домашнім візитом”, – написав він, зазначивши, що витратив на це півтори години.

Ще Новини