IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

24

74

5

31

У Луцьку вийшла перша в Україні газета шрифтом Брайля

У Луцьку вийшла перша в Україні газета, друкована шрифтом Брайля, – “Сім’я і дім”. Про це представниці ІМІ у Волинській області повідомила головна редакторка тижневика “Сім’я і дім” Наталка Пахайчук.

Перше періодичне видання, яке зможуть почитати люди з вадами зору, видав холдинг “CID media Group” у партнерстві з ГО “Генерація успішної дії”. Пілотний примірник містить 10 текстів на 28 сторінках формату А4. Його презентація відбулася 21 грудня під час урочистого заходу з нагоди 20-літнього ювілею видання.

“Ідея зробити нашу газету доступною людям з вадами зору виникла тоді, коли у Луцьку з’явилася можливість видавати поліграфію шрифтом Брайля. Адже у Луцьку уже два місяці працює “Braille Studio”, яку запустила місцева громадська організація “Генерація успішної дії” на кошти меценатів”, – зазначила Наталка Пахайчук.

Наклад першого числа видання шрифтом Брайля становить до 30 примірників. Він буде розповсюджений безкоштовно серед людей з вадами зору, а також надійде до місцевої організації “УТОС” і Крупівського навчально-реабілітаційного центру, де навчаються діти із вадами зору.

Досі людям з вадами зору були доступні тільки видання УТОСу шрифтом Брайля, зазначив голова ВОО ВГО “Генерація успішної дії” Віталій Ткачук.

Ще Новини