IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Twitter перенесе до Росії персональні дані громадян країни

Федеральна служба нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій РФ (Роскомнагляд) оголосила, що компанія Twitter перенесе до Росії бази з персональними даними росіян до середини 2018 року. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на прес-службу російського відомства.

Роскомнагляд цитує лист представника Twitter Шинейд Максуіні, у якому мовиться, що зараз компанія оцінює, як ці дані можна перенести до Росії.

Раніше у Роскомнагляді зазначали, що набір даних, яких вимагає призначена для користувачів угода Twitter, дозволяє ідентифікувати осіб, отже, ця інформація потрапляє під закон про зберігання персональних даних.

Закон про зберігання персональних даних громадян у Росії діє від вересня 2015 року. Він зобов’язує компанії зберігати й обробляти персональні дані громадян Росії на території країни. В іншому випадку Роскомнагляд може заблокувати доступ до онлайн-ресурсів, що потрапили під дію закону.

У 2016 році у Росії вперше заблокували найбільшу зарубіжну соціальну мережу LinkedIn. Суд визнав її порушником закону про персональні дані.

Ще Новини