IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Суд зобов’язав телеканал “24” спростувати інформацію про міського голову Ірпеня

Галицький районний суд м. Львова зобов’язав телеканал новин “24” (Телерадіокомпанія “Люкс”) спростувати неправдиву інформацію щодо міського голови Ірпеня Володимира Карплюка. Таке рішення суд ухвалив 19 квітня. Телеканал поки що не даватиме спростувань та оскаржуватиме рішення суду. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на сайт “Правда Ірпеня”.

Згідно з рішенням, суд встановив, що інформація, поширена каналом “24” 10 серпня о 22:00 у випуску новин про Карплюка, “не є достовірною та такою, що порочить його честь, гідність та ділову репутацію”.

В рішенні вказано, що протягом тижня у своєму випуску новин канал має спростувати інформація про те, що “у Володимира Карплюка знайшли аж шістдесят сім незадекларованих квартир”, “поки його кабінет обшукували, він утік за кордон” та інформацію про те, що Карплюка звинувачують у дерибані землі у Київській області.

Крім того, резолютивна частина судового рішення має бути опублікована на офіційному сайті телеканалу.

У прес-службі телеканалу “24” повідомили, що канал оскаржуватиме рішення суду та поки що не буде спростовувати озвучену ним раніше інформацію щодо Карплюка.

“24 канал планує оскаржувати рішення суду в апеляційній інстанції. Відповідно, наразі телеканал поки що не буде давати жодних спростувань”, – повідомила прес-служба.

Ще Новини