IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

Суд Сімферополя відхилив скаргу журналіста Семени на дії ФСБ

29 серпня Київський районний суд Сімферополя відхилив скаргу адвоката українського журналіста Миколи Семени на дії слідчого ФСБ. Про це в Фейсбуці повідомив перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, повідомляє Крим.Реалії.

“Слідчий не надає можливість адвокату і його підзахисному з постановами про відмову в задоволенні клопотань, що перешкоджає повноцінному захисту прав Миколи Семени. Суд в задоволенні скарги відмовив”, – написав Джелял.

Захист кримського журналіста Миколи Семени, якого в окупованому Росією Криму звинувачують в “сепаратизмі”, подав клопотання з проханням відпустити його на лікування до Києва.

Як повідомляв ІМІ, 19 квітня підконтрольний Росії “прокурор Криму” Наталія Поклонська заявила про порушення російською ФСБ кримінальної справи відносно кореспондента проекту Радіо Свобода “Крим.Реалії” за “заклики до порушення територіальної цілісності Росії”. Йшлося про Миколу Семену, в будинку якого вранці 19 квітня провели обшук силовики, він був затриманий.

Затриманого 19 квітня в анексованому Росією Криму журналіста Миколу Семену відпустили після допиту під підписку про невиїзд.

28 квітня в окупованому Росією Криму викликали на черговий допит журналіста Миколу Семену, якого кримська влада, підконтрольна Кремлю, звинувачує в сепаратизмі.

29 квітня стало відомо, що після чергового допиту Миколу Семену перевели в статус обвинуваченого.

ФСБ Росії в Криму викликала на допит дружину і одного з синів журналіста, оглядача Радіо Свобода Миколи Семени, якого підконтрольна Росії влада півострова звинувачує в сепаратизмі. Допити були призначені на 25 і 26 травня.

З 7 липня кримському журналісту Миколі Семені, якого на півострові переслідує ФСБ за звинуваченням у “сепаратизмі”, обмежили доступ до особистого банківського рахунку через внесення його прізвища до списку “терористів”.

Фото з Крим.Реалії

Ще Новини