IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Ще один журналіст з Чернівців отримав повістку на допит до Львова

Сергій Зарайський (ліворуч) та Петро Кобевко (праворуч)
Фото – Фейсбук Сергія Зарайського

Національна поліція викликає 12 вересня на допит до Головного управління Нацполіції у Львівській області ще одного чернівецького журналіста – головного редактора газети “Час” Петра Кобевку у справі про приїзд 10 вересня до України Михайла Саакашвілі. Про це повідомляється на сайті газети “Час”.

“Принесли повістку до слідчого у Львів по справі Саакашвілі. Але не встигаю. Бо пізно. Та не це хвилює, а непрофесіоналізм чи провокативність. Скільки ще це все буде тривати? Для чого журналістів викликати у Львів? Адже ми все, що бачили, чули і знали, напишемо у своїх репортажах. Чи може хтось хоче нас залякати? Тож не вийде. Бо вже пізно”, – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

“Не треба було допускати провокацій скрізь і всюди. А тепер шукати цапів-відбувайл. По-моєму, вони не у редакціях, не у газетах, журналах, на радіо і ТБ. Вони на Банковій у Києві. Напевне, нас чекають важкі часи. Головне тепер, не боятися!” – написав Кобевко.

Світлина від Петра Кобевка.

Як повідомляв ІМІ, 12 вересня редактору чернівецького порталу “Букінфо” Сергію Зарайському поліція намагалась вручити копії повісток на допит до Головного управління Національної поліції у Львівській області. Виклик журналіст пов’язує з тим, що висвітлював 10 вересня приїзд Михайла Саакашвілі до України. Журналіст відмовився брати повістку і розписуватись в її отриманні.

Нагадаємо, увечері 10 вересня в оточенні прихильників Михайло Саакашвілі прорвався через кордон України і зараз перебуває у Львові.

Скан – Фейсбук Петро Кобевко

Ще Новини