IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Радник голови Рівненської ОДА, звільнення якого вимагали журналісти, йде з посади

Радник голови Рівненської обласної держадміністрації Андрій Андрощук, політичної відповідальності та звільнення якого вимагали журналісти та громадські активісти через його звинувачення на адресу журналістки телеканалу “Інтер” Інни Білецької у праці на російську пропаганду, 19 квітня написав заяву про звільнення за власним бажанням. Про це повідомляє “Четверта влада”.

“Якщо обирати між можливістю вільно висловлювати свої думки та статусом радника голови облдержадміністрації, то я обираю перше”, – написав Андрій Андрощук на своїй сторінці у Фейсбук та виклав заяву про звільнення.

Також він повідомив, що займатиметься надалі журналістикою і дав зрозуміти, що винним себе не вважає.

Як повідомляв ІМІ, 13 квітня рівненські журналісти та громадські активісти поширили звернення, в якому вимагали політичної відповідальності радника голови Рівненської обласної держадміністрації Андрія Андрощука аж до звільнення з посади через його звинувачення на адресу журналістки телеканалу “Інтер” Інни Білецької у праці на російську пропаганду.

На думку авторів листа, 7 квітня Андрій Андрощук дозволив собі публічне висловлювання у Фейсбуці, яке є зазіханням на свободу слова і намаганням влаштувати травлю журналістці, яка систематично викриває корупцію і зловживання на Рівненщині.

Ще Новини