IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Оператору “Інтера” тітушки розбили камеру та травмували руку

19 лютого в Одесі постраждав оператор телеканалу “Інтер” Ігор Мехоношин, який висвітлював мітинг євромайданівців під обласною держадміністрацією. Невідомі молодики в шоломах та з пов'язками "Антимайдан” розбили йому камеру і травмували кість руки, повідомляють Подробности.

Як йдеться у сюжеті телеканалу, на площі перед ОДА опозиція проводила мітинг. Через півгодини до будівлі прибуло понад 100 молодих людей спортивної статури.

“Всі вони були в шоломах, в однаковій чорної амуніції – з пов'язками "Антимайдан". В руках у кожного – бита. Хто вони – говорити не стали. У якийсь момент молодики напали на мітингувальників: почали бити всіх підряд”, – повідомила ведуча.

Проте найбільше дісталося журналістам.

В коментарі телеканалу Ігор Мехоношин зазначив: “До кістки зняли м'ясо – напевно, це була арматура, бо від кийка такого удару не вийшло б – мені здається, була залізна арматура”.

Нагадаємо, 19 лютого в Одесі постраждав оператор Нового каналу Ігор Казанжи під час розгону активістів Євромайдану біля будівлі облдержадміністрації. Він отримав удар по нозі від тітушка.

Ще Новини