IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

Одеські журналісти зіткнулись з обмеженнями у будівлі міськради

30 березня в Одесі представники комунального підприємства “Муніципальна охорона” не пропускали інвесторів однієї з недобудов міста і представників ЗМІ далі встановленого турнікету у приміщенні міської ради. Про це повідомляє представник ІМІ в Одеській області.

Деякі ЗМІ прийшли разом з інвесторами, інші журналісти – на засідання виконкому, яке в цей день мало відбутися в Одеській міській раді. Засіданню передував пікет інвесторів однієї з недобудов міста. Після акції мітингувальники разом з представниками ЗМІ зайшли до приміщення міськради, де їх протягом 30 хвилин охорона не пропускала далі встановленого турнікету.

Журналісти телеканалу “Думська ТВ” зазначають, що співробітники міськради пояснювали свої дії новими правилами техніки безпеки. “Охорона відправляла журналістів через бічні двері, а деякі співробітники міськради переконували пресу, що вони і раніше завжди ходили через запасний вхід, але просто не пам'ятають про це”, – повідомляє “Думська”.

В Одеській міськраді спростовують дану інформацію та вважають, що всі ЗМІ, які бажали бути присутніми на засіданні виконкому, відповідно зареєструвалися та отримали порядок денний, після чого мали можливість без будь-яких перешкод пройти до зали.

“В цей же день з ранку до Одеської міськради прийшла група інвесторів “Золотого берега”. У них не було домовленості про зустріч ні з одним віце-мером. Тому, коли віце-мер Андрій Котляр закінчив намічені раніше справи, він їх прийняв. Після чого ЗМІ, які прийшли з представниками “Золотого берега”, разом з представниками інвесторів пройшли в кабінет віце-мера”, – розповіла представнику ІМІ в Одеській області керівниця відділу по зв’язкам з ЗМІ міської ради Наталя Мальцева.

Ще Новини