IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

На Закарпатті Виноградівська міськрада не виділила грошей своєму каналу

Виноградівська міська рада (Закарпатська область), яка є співзасновником ТОВ “ТРК Виноградів ТВ” і володіє часткою 85%, на 2017 рік не передбачила фінансування телеканалу. Про це представнику ІМІ в Закарпатській області повідомив міський голова Степан Бочкай у відповіді на інформаційний запит.

Як йдеться у відповіді, у 2015 році із міського бюджету Виноградова на діяльність телеканалу виділено 300 тисяч гривень, у 2016 – 120 тисяч.

Директор “ТРК Виноградів ТВ” Ярослав Роспопа у розмові з представником ІМІ про ситуацію зазначив, що історично склалося так, що реально без допомоги міської ради канал працювати не зможе. Власних доходів від реклами мало.

Водночас керівник каналу зазначив, що з 1 липня в Україні має зникнути аналогове ТБ. Для переходу на цифру у місцевого каналу грошей нема – ні на ліцензію, ні на обладнання. Тож, прогнозує Ярослав Роспопа, скоріш за все, колектив, який наразі складає менше 10 чоловік, у майбутньому працюватиме як продакшн-студія і розміщуватиме матеріали на інтернет-ресурсах.

Ще Новини