IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

0

0

0

0

Мовні квоти не вплинуть на роботу іноземних телеканалів – член Нацради

Введення мовних квот на телебаченні не вплине на контент іноземних каналів, які транслюються в Україні. Про це в інтерв'ю телеканалу “Настоящее время” повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський, повідомляє РБК-Україна.

“Закон стосується ліцензіатів Нацради – резидентів України, тобто тих телеканалів, які використовують радіочастотний ресурс, які отримали в принципі ліцензії на мовлення в Україні”, – пояснив член Нацради.

При цьому Костинський уточнив, що в разі, якщо іноземний телеканал, який має дозвіл на мовлення від Нацради, порушує українське законодавство, наприклад закон про телебачення і радіомовлення, закон про інформацію та ін., або виступає проти визнання територіальної цілісності України, то регулятор має право обмежити його мовлення у кабельних мережах країни.

“Але при цьому він залишається доступним на супутнику, при цьому є можливість дивитися його через інтернет. Тобто це стосується обмеження тих ресурсів, які є державною власністю, – радіочастотний ресурс і т.д.”, – підкреслив він.

Як повідомляв ІМІ, 16 березня Верховна Рада ухвалила за основу законопроект №5313 “Про внесення змін до деяких законів України щодо мови аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації”, який встановлює обов'язкову частку україномовного контенту на телебаченні.

Ще Новини