IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

Журналістка, якій погрожували побрити наголо, оскаржуватиме бездіяльність слідчого

Журналістка ГромадськеТБ.Полтава Ольга Дудка, якій адвокат Марина Розанова погрожувала у суді побрити наголо, заявила, що поліція не внесла її вже другу заяву щодо інциденту до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР). Журналістка оскаржуватиме бездіяльність слідчого. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

“Щойно дізналася, що мою другу заяву про скоєння кримінального злочину адвокатом та дружиною прокурора Мариною Розановою не внесли до ЄРДР. Вона стосувалась публічних погроз та хуліганських дій Марини Розанової, про що мною як активістом та журналістом “Полтавського громадського телебачення” був знятий сюжет”, – написала Дудка.

Журналістка зауважує, що не бачить сенсу писати третю у поліцію, і оскаржувати бездіяльність слідчого.

“Писати третю заяву на ім'я очільника поліції Полтавської області Олега Беха, про що ми з ним учора говорили на прес-конференції, я сенсу не бачу. З адвокатом (до якого я як людина без юридичної освіти змушена була звернутись) будемо оскаржувати бездіяльність слідчого. Відзначу, що відповідно до ст. 214 КПК України слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування”, – написала вона, додавши, що з подання її першої заяви минуло два тижні.

Як повідомляв ІМІ, 30 серпня в Октябрському райсуді Полтави адвокат підозрюваного, справу якого розглядали, Марина Розанова, погрожувала журналістці ГромадськеТБ.Полтава Ользі Дудці її побрити наголо. На тому ж судовому засіданні погрожували не лише Ользі Дудці. Батько підозрюваного погрожував іншому журналісту, Миколі Лисогору з онлайн-видання “Полтавщина”, обіцяв засунути йому фотоапарат в “ж…”. Лисогор не став писати заяву до поліції.

31 серпня журналістка ГромадськеТБ.Полтава Ольга Дудка звернулася до правоохоронців із заявою про погрози від Марини Розанової.

Адвокат Марина Розанова, яка погрожувала у суді побрити наголо журналістку ГромадськеТБ.Полтава Ольгу Дудку, заявила в поліцію про погрози. У рамках цього кримінального провадження журналістка 9 вересня давала слідчому пояснення.

Фото – Фейсбук Ольги Дудки

Ще Новини