IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Журналіст програми “Гроші”: “Беркут” дуже чітко розумів, що б’є журналістів

Журналіст програми «Гроші» телеканалу «1+1» Денис Данько постраждав 1 грудня під час штурму протестувальниками будівлі Адміністрації Президента у Києві. У нього травми голови, рук і ніг. Він зазначив, що “Беркут” чітко розумів, що б’є по журналістах.

“Я отримав травми голови, рук, ніг, оскільки закривався руками. Шви наклали на голову. Травм я зазнав з боку «Беркуту». Я стояв на відстані від сутичок, у дворі, я ще й кричав, що журналіст, однак вони забігали в усі двори, і десь чоловік 7-8 на мені відірвались. Я лежав на землі, і кожен з «беркутівців», хто вибігав, хотів мені помститися за каміння, бульдозери та всі ці речі. Хоча в мене висів бейджик і я кричав, що журналіст”, – розповів Данько.

Також він зазначив, що “Беркут” чітко розумів, що б’є по журналістах:

“Певно, я звертатимусь у прокуратуру. Але я б хотів, щоб ми всі разом звернулися з вимогою, щоб відкликати Захарченка у відставку, тому що «Беркут» дуже чітко розумів, що б'є журналістів, він не плутав нас із провокаторами. Ви ж бачили, як били Euronews чи поляків…”.

Нагадаємо, 1 грудня, під час штурму протестувальниками будівлі Адміністрації Президента, постраждало майже півсотні журналістів, як українських так і зарубіжних медіа.

Телекритика

Ще Новини