IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

72

2

25

ГПУ розраховує на спецконфіскацію медіахолдингу UMH до нового року

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що прокуратура проводить дії, пов’язані зі спецконфіскацією медіахолдингу UMH, що належить Сергію Курченку. Про це він повідомив 5 грудня на брифінгу, повідомляє LIGA.net.

“Ми спецконфіскували все, що пов’язано з футбольним клубом “Металіст”… і так, дійсно, ми рухаємося в тому ж напрямку щодо медіахолдингу. Зараз в інтересах слідства я не можу розголошувати, коли відповідне рішення вступить в законну силу, але сподіваємося, що до Нового року українці будуть позбавлені нещастя слухати і читати певні проросійські ватні видання”, – сказав Юрій Луценко.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала і не продовжила 37 ліцензій на радіомовлення медіахолдингу UMH в 32 містах.

UMH, або Український Медіа Холдинг, – один з найбільших медіахолдингів України. До його складу входять друковані видання та радіостанції, а також великі сервісні, розважальні портали і новинні агрегатори, такі як bigmir.net, tochka.net, korrespondent.net. Як вказує сам холдинг, ресурси UMH покривають близько 50% українських інтернет-користувачів, а частка групи на ринку інтернет-реклами становить 29%. З 2013 року холдинг належить бізнесмену-втікачу Сергію Курченку.

У 2014 році прокуратура висунула йому підозри в ухилянні від сплати податків і нанесенні великих збитків держкомпаніям. Тоді ж бізнесмена включили до списку санкцій ЄС.

Ще Новини