IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Генеральною продюсеркою ZIK стане Наталія Влащенко

Наталя Влащенко

Креативний продюсер та ведуча ZIKу Наталія Влащенко обійме посаду генерального продюсера телеканалу, повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на прес-службу каналу.

На ZIKу Наталія є ведучою проектів “HARD з Влащенко” та “Перші другі”. В новому осінньому телесезоні Влащенко дебютує в якості єдиної в Україні ведучої-жінки масштабного політичного ток-шоу, подробиці якого канал анонсує пізніше.

Наталія Влащенко закінчила філологічний факультет Житомирського педуніверситету, а також факультет театрознавства Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Донедавна була ведучою ток-шоу “Люди. Hard Talk” на телеканалі “112 Україна (2014-2017 рр.), якому передувала робота на “Першому національному” та 1+1. Була головним редактором і видавцем журналу “Публичные люди”. Співавтор книг “Діалог тварин” (2011 р.) та “У нас був секс” (2015 р.). Навесні 2017 року вийшла власна книга “Крадіжка або Біле сонце Криму”, присвячена анексії півострова.

“Ми раді, що в нашій команді є людина такого калібру. Наталія – досвідчений практик і має стратегічне бачення розвитку каналу, втілення якого ми незабаром побачимо”, – зауважив генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Нагадаємо, в лютому 2017 року Наталія Влащенко була призначена креативною продюсеркою каналу ZIK, тоді як генеральним продюсером каналу із січня був Гайгисиз Гелдієв.

Через розбіжності з новим керівництвом з каналу звільнилися телеведучі Брати Капранови, гостьова редакторка Віра Гирич, керівниця департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм Людмила Добровольська, шеф-редактор департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм Федір Скрипник, ведучий щоденної інформаційно-аналітичної прямоефірної програми “Перші про головне. Коментарі” Андрій Тичина.

Натомість на ZIK прийшли нова керівниця департаменту журналістських розслідувань Дарина Шевченко, нова керівниця департаменту інформаційного мовлення та інформаційно-аналітичних програм і телеведуча Роксана Руно, нова телеведуча Тетяна Даниленко.

На початку липня Гайгисиз Гелдієв заявив, що йде з посади генпродюсера телеканалу ZIK. Обов’язки генпродюсера тимчасово виконував шеф-редактор медіахолдингу ZIK Данило Нікуленко.

Услід за паном Гелдієвим з каналу пішла Дарина Шевченко – замість неї департамент журналістських розслідувань очолила Ольга Мовчан.

10 серпня редактор і ведучий програми журналістських розслідувань “Остання інстанція” Данило Мокрик повідомив, що телеканал ZIK закриває з вересня його проект. Він пов’язує таке рішення каналу із небажанням його команди готувати замовні матеріали. Водночас на каналі заявили, що закриття проекту відбувається через низькі рейтинги і у зв’язку із переформатуванням.

Коментуючи закриття проекту “Остання інстанція”, Дарина Шевченко зауважила, що канал ZIK закриває програми, які запускала команда пана Гелдієва, і позбувається людей, з якими працював колишній генпродюсер.

11 серпня телеканал ZIK повідомив про закриття програми “Лікарські таємниці” та переформатування проектів “Стежками війни” та “Житлобуд” у рамках підготовки до нового осіннього сезону.

Ще Новини