IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Беркутівець оператору телеканалу “ВІККА”: “Прибери камеру… Побачу – вб’ю”

Під час силового розгону мітингувальників під Черкаською ОДА в ніч на 27 січня беркутівець погрожував розправою оператору телеканалу «ВІККА» Сергію Єфімову. Зафіксовані на відео погрози оприлюднено на сайті телеканалу.

З відео чути, як представник «Беркуту» в грубій формі, використовуючи нецензурну лайку, забороняє оператору проводити зйомку.

«Прибери камеру… Побачу (…) вб’ю», – кричить він до журналіста.

Беркутівець розбив Єфімову камеру, коли той намагався врятувати журналіста каналу «Інтер» Станіслава Кухарчука від побиття силовиками.

Шеф-редактор «Вікка-новин» ТРК «Вікка» Вікторія Курченко розповідає, що збитки від побиття камери зараз оцінюють спеціалісти.

«Сам Сергій не постраждав, але в нас є відео-підтвердження того, що «беркутівці» агресивно реагували на журналістів, з матюками і погрозами, не дозволяли знімати. Сергій був у спеціальному жилеті, з великою професійною камерою, було зрозуміло, що це журналіст, що він виконує свій професійний обов'язок. Але таке враження, що був наказ убивати всіх, в тому числі й журналістів», – розказала Вікторія Курченко, повідомляє Телекритика.

 

Ще Новини