IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

72

2

25

«Армія ФМ» та волонтерське «Вільне радіо» перемогли в конкурсі на три частоти на Донбасі

Джерело фото тут.

7 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на три вільні ФМ-частоти в Донецькій області – у містах Бахмут, Костянтинівка, Покровськ. Дві частоти дісталися радіостанції Міністерства оборони України «Армія ФМ», одна частота – новій волонтерській радіостанції «Вільне радіо».

На ці три частоти конкурс проводився повторно, оскільки під час попереднього конкурсу на них не було жодного претендента. За словами члена Нацради Сергія Костинського, охочих мовити в зоні АТО дуже мало. Цього разу на кожну з частот претендувало по одному претенденту, вони й стали переможцями конкурсу.

Частоти 102,4 МГц у місті Костянтинівка Донецької області та 101,4 МГц у місті Покровськ Донецької області дісталися радіостанції «Армія ФМ» (Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України). Державна радіостанція отримає знижку 90% на сплату ліцензійного збору.

Частота 91,5 МГц у місті Бахмут Донецької області дісталася новій радіостанції «Вільне радіо» (ТОВ «ТРК “Вільне радіо”» з міста Київ). Її засновник – волонтер Ілля Лисенко (Хоттабич).

За словами пана Лисенка, в ефірі буде певна частка музики, але основне – це інформаційна складова. «Наша організація займається допомогою в зоні АТО, тому вся філософія радіостанції – сервіс і соціальне забезпечення перебування і проживання в зоні, наближеній до бойових дій. Друга спрямованість – підтримка громади, прав людей, дух чесності та порядності в радіоефірі», – розповів він.

«Ми хочемо зробити акцент на тому, щоб висвітлювати локальні новини», – додала співзасновниця радіостанції Анастасія Шибіко. За її словами, половина колективу вже є, також є обладнання. Радіостанція готова вийти в ефір протягом тижня з отримання ліцензії.

Мар’яна Закусило, “Детектор медіа”

 

Ще Новини