IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

Адвокат, яка погрожувала побрити наголо журналістку з Полтави, теж написала заяву про погрози

Адвокат Марина Розанова, яка погрожувала у суді побрити наголо журналістку ГромадськеТБ.Полтава Ольгу Дудку, заявила в поліцію про погрози. У рамках цього кримінального провадження журналістка сьогодні давала слідчому пояснення. Про це Ольга Дудка написала на своїй сторінці у Фейсбук та зазначила, що змушена була написати ще одну заяву про скоєння кримінального злочину.

“31 серпня я звернулася в Полтавський відділ ГУ НП в Полтавській області із заявою про погрози від адвоката та дружини полтавського прокурора Розанової Марини Валеріївни. Заяву приймав Грінченко М.В. Коли я прийшла через тиждень в поліцію, то мені повідомили, що мою заяву розглянуть протягом 30 днів і повідомлять, що з нею”, – написала вона.

Сьогодні журналістка разом із своїм адвокатом Дмитром Маліченком дізналися, що її заяву чомусь перенаправили дільничному у відділення поліції №2. “За припущенням адвоката, мою заяву про скоєння кримінального злочину адвокатом Мариною Розановою чомусь сприйняли як звичайне звернення громадян. Тому ми написали ще одну заяву і прослідкуємо, щоб її внесли до ЄРДР та відкрили кримінальне провадження”, – написала Дудка.

Як повідомила журналістка, заяву про погрози Марина Розанова написала 1 вересня  до відділення поліції №1 Полтави. “У рамках цього кримінального провадження сьогодні я давала слідчому пояснення. Питання – чому заяву дружини прокурора, яка була подана нею наступного дня після моєї, внесли до ЄРДР та розпочали слідство, а мою “закинули в ящик”?”, – написала журналістка.

В коментарі представниці ІМІ у Полтавській області Ольга Дудка зазначила, що Розанова підозрює її у погрозах.

“Їй хтось погрожував і вона підозрює в цьому мене. Точніше припускає, що це можу бути я”, – повідомила Ольга Дудка.

Зв’язатися із адвокатом Мариною Розановою поки що не вдається.

Як повідомляв ІМІ, 30 серпня в Октябрському райсуді Полтави адвокат підозрюваного, справу якого розглядали, Марина Розанова, погрожувала журналістці ГромадськеТБ.Полтава Ользі Дудці її побрити наголо. На тому ж судовому засіданні погрожували не лише Ользі Дудці. Батько підозрюваного погрожував іншому журналісту, Миколі Лисогору з онлайн-видання “Полтавщина”, обіцяв засунути йому фотоапарат в “ж…”. Лисогор не став писати заяву до поліції.

31 серпня журналістка ГромадськеТБ.Полтава Ольга Дудка звернулася до правоохоронців із заявою про погрози від Марини Розанової.

На фото – Марина Розанова, фото "Полтавщини"

Ще Новини