Комітет свободи слова вдруге розгляне питання про розслідування вбивства Шеремета


21 червня Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики розгляне на своєму засіданні питання про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це йдеться у порядку денному засідання Комітету, повідомляє “Детектор медіа”.

Питання про розслідування вбивства Шеремета розглядатиметься першим. Доповідатиме перша заступниця голови комітету Ольга Червакова.

Також комітет розгляне питання про результати поїздки членів комітету до Донецької області з метою перевірки виконання рекомендацій Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики від 13 липня 2016 року щодо невідкладних дій, спрямованих на виправлення ситуації з інформаційною безпекою в Донецькій та Луганській областях. Доповідатиме голова комітету Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, 17 травня комітет свободи слова вперше розглянув питання про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

6 червня Вікторія Сюмар закликала силовиків завершити розслідування резонансних справ про убивства журналістів та інші злочини проти представників ЗМІ.

Павло Шеремет загинув у Києві 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля, в якому перебував. Автомобіль належав керівнику “Української правди” Олені Притулі, її в машині не було.comments powered by Disqus