БюроUA через суд зобов'язало КП "Теплоенерго" надати запитувану інформацію


Інтернет-видання БюроUA через суд зобов'язало КП “Теплоенерго” надати копію кредитного договору, укладеного з Приватбанком, повідомляється на сайті видання.

Видання нагадує, що при підготовці матеріалу “Вся правда про кредити міста. Частина 2” подавало низку запитів у Дніпровську міську раду щодо кредитних позик комунальних підприємств.

Два підприємства - “Теплоенерго” і “Дніпропетровський електротранспорт” - відмовили редакції в наданні копій документів про укладені кредитні договори. У першому випадку мова йшла про кредитний договір з ПАТ КП “Приватбанк” 2010 року на суму 32,5 мільйона гривень, термін повернення кредиту стосовно якого минув ще в 2015 році. “Теплоенерго” кілька разів відповіло редакції відмовою, заявивши, що мова йде не про бюджетні гроші, отже, і розповідати нічого про свій кредит вони не повинні і не будуть. Аналогічну відповідь редакція отримала і від КП “Дніпропетровський електротранспорт”, від якого просила копію договору з Приватбанком від 2012 року на суму 17 мільйонів гривень.

У свою чергу, редакція 11 лютого 2016 року подала адміністративний позов з вимогою визнати відмови “Теплоенерго” і “Дніпропетровського електротранспорту” незаконними і зобов'язати підприємства видати копії необхідних договорів. Проте, пише видання, Бабушкінський суд не захотів задовольняти позов до “Дніпропетровського електротранспорту”, тому редакція подала апеляцію. Апеляційний суд 31 серпня 2016 року зобов'язав КП видати копію кредитного договору. Редакція документи вже отримала.

У випадку з “Теплоенерго” редакція виграла і у суді першої інстанції (Бабушкінський суд) - 16 лютого, і в апеляційному - 1 червня. Підприємство надало редакції запитувану інформацію.comments powered by Disqus