У Дружківці журналісти "Халви" повідомили про перешкоджання з боку чиновника


14 червня у Дружківці (Донецька область) директор Торецького виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства (ВУВКГ) Олексій Долбещенков забороняв оператору інтернет-видання “Халва” Віктору Сотнікову здійснювати відеозйомку прес-конференції. Про це повідомила журналістка видання Світлана Агаджанян, інформує “Детектор медіа”.

За її словами, прес-конференція відбулася в кабінеті Долбещенкова, в центральному офісі ВУВКГ, але без участі оператора “Халви”.

“Захід відбувся, але без нашого оператора, бо пан Олексій категорично відмовився проводити конференцію за присутності оператора “Халви”. Він вийшов зі свого кабінету. З часом вийшов наш оператор, а Олексій Долбенщиков потім повернувся і провів захід”, – розповіла Агаджанян. Вона додала, що оператор пішов на прес-конференцію без журналіста, бо редакція працює на волонтерських засадах та не має можливості сплачувати заробітну плату колективу.

Журналістка також зазначила, що прес-конференцію анонсували завчасно.

“Захід був публічним, анонсували його завчасно. Раніше ми знімали відео про роботу підприємства, про пориви, про питання підвищення тарифу на воду. Керівник підприємства за це нас і не любить”, – повідомила Агаджанян.

У свою чергу директор Торецького ВУВКГ Олексій Долбещенков повідомив, що “нікому нічого не забороняв”.

“Ніхто нікому нічого не забороняв. Я директор офіційного підприємства. Працюю із засобами масової інформації при нагоді, коли вони надають документи, що підтверджують належність до друкованих засобів масової інформації. У мене в кабінеті знаходилися три представники ось цих ЗМІ. Була призначена зустріч, були підготовлені документи. Я попросив у всіх інших подати документи про те, що вони є представниками ЗМІ. Ніхто мені більше нічого не надав”, – прокоментував Долбещенков.

Він також зазначив, що не знає видання “Халва”.

“Всі, хто у мене був, я знаю особисто, знаю, що вони працюють в цих ЗМІ. Хто така “Халва”? Якщо ви є зареєстрованим ЗМІ, ви маєте права і я з вами завжди буду працювати. Але, будь ласка, нехай присутні ті люди, які підтвердять, що вони працюють в даному представництві, ми будемо працювати і я буду відповідати на всі питання, які будуть поставлені», – додав він та порекомендував подавати письмовий запит.

У редакції “Халви” зазначили, що своє посвідчення Долбещенкову оператор Віктор Сотніков показував. Він має намір подавати заяву до поліції за перешкоджання журналістської діяльності.comments powered by Disqus