Нацполіція, як і раніше, розглядає п’ять версій щодо вбивства Шеремета


Через 9 місяців після вбивства журналіста Павла Шеремета, слідство досі розглядає кілька версій. Про це "Українській правді" повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

За його словами, на цей час у зазначеному кримінальному провадженні відпрацьовується кілька версій щодо можливих мотивів скоєння вбивства.

Серед них, за словами Тракала, розглядають:

- вчинення злочину через професійну діяльність у Російській Федерації та Республіці Білорусь;

- помилка в об’єкті злочину, а саме готування вбивства власника видання “Українська правда” Олени Притули;

- критичні публікації Шеремета у виданні “Українська правда” та виступи на радіо “Вести”;

- дестабілізація ситуації в державі з метою формування помилкового негативного сприйняття суспільно-політичної ситуації в Україні;

- конфлікти в особистому житті Шеремета у зв’язку із сімейним, комерційним та фінансовим становищем останнього.

Як повідомляв ІМІ, 8 лютого заступник голови Національної поліції Олександр Вакуленко заявив, що слідство визначило пріоритетну версію вбивства журналіста Павла Шеремета, пов'язану з професійною діяльністю Шеремета як на території України, так і за її межами.

Національна поліція відпрацьовує п'ять версій щодо мотивів вбивства одного із керівників “Української правди” Павла Шеремета.

Журналіст Павло Шеремет помер після вибуху автомобіля, у якому знаходився, в результаті травматичного шоку і значної крововтрати.

У Києві 20 липня 2016 року в результаті вибуху автомобіля загинув відомий журналіст Павло Шеремет, який їхав в машині. Автомобіль належав керівнику “Української правди” Олені Притулі, її в машині не було.comments powered by Disqus