У Хмельницькому керуючий супермаркетом напав на журналістку Нового каналу


У Хмельницькому керуючий супермаркетом завдав тілесних ушкоджень ведучій шоу “Ревізор: Магазини” (Новий канал) Наталії Кудряшовій. Відповідне звернення до Хмельницького відділу поліції від ведучої надійшло 24 грудня о 15:20. Про це представниці ІМІ у Хмельницькій області повідомила старший інспектор сектору моніторингу місцевого відділу поліції Катерина Шкуратова.

Інцидент стався у супермаркеті “Колібріс” під час зйомок програми. За словами журналістки, вона прийшла у супермаркет з перевіркою, однак, коли хотіла зайти у підсобне приміщення, керуючий магазином почав чинити опір, в результаті, зачиняючи двері, пошкодив їй плече. За допомогою ведуча звернулася до медиків.

На виклик журналістки прибули патрульні та слідчо-оперативна група.

“Наталії Кудряшовій було завдано тілесних ушкоджень у вигляді забою м'яких тканин передпліччя, - зазначила Катерина Шкуратова. - Поліція порушила кримінальні провадження одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: “Погроза або насильство щодо журналіста” (ч. 2 ст.  345-1) та “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів” (ч. 1 ст. 171)”.  

Як переконує керуючий магазином, він не знав, що перед ним журналістка. Натомість сама Наталія Кудряшова це заперечує, каже, що представилася і показала журналістське посвідчення.

Для з'ясування всіх обставин хмельницька поліція звертатиметься до Нового каналу із офіційним запитом про надання відео з інцидентом, оскільки на місці події представники телеканалу відмовились показати його правоохоронцям, пояснивши, що запис є власністю каналу. Переглядатимуть також записи з відеокамер, встановлених у магазині.

Як повідомляв ІМІ, 20 жовтня у Хмельницькому під час зйомок проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” ведучу програми Ольгу Фреймут вдарив директор м’ясокомбінату “Проскурів М’ясо” Іван Рудик. Як зазначає Катерина Шкуратова, у цьому випадку кримінальне провадження відкрито також за статтею 345-1 - “Погроза або насильство щодо журналіста”.

Фото - Ревізорcomments powered by Disqus