1+1 заявив про напад на Фреймут у Хмельницькому


20 жовтня у Хмельницькому під час зйомок проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” ведучу програми Ольгу Фреймут вдарив директор м’ясокомбінату “Проскурів М’ясо”, повідомляє 1+1.

Як повідомляє канал, телеведуча відгукнулася на прохання глядачів перевірити м’ясокомбінат, на який жителі міста неодноразово скаржилися через кров, що витікає на городи, сморід та велику кількість щурів.

“Таємні агенти, які працювали на м’ясокомбінаті, підтвердили нарікання хмельничан. Слід зазначити, що продукцію компанії постачають дитячим садочкам та школам, продають у чисельних магазинах”, - повідомляє канал.

За словами Ольги Фреймут, ця інспекція була найжорстокіша і найкривавіша за всі сезони. “Я поїхала в “Проскурів М’ясо”, бо кликали люди: не можуть закрити, а владу неодноразово просили. Коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент закляклися. Свиней не просто вбивають, а катують”, – розповіла Фреймут.

Також ведуча розповіла, що на них налетів кремезний чоловік, почав видирати камери, кричати на неї.

“Потім чоловік перейшов на підозріло лагідну інтонацію і запропонував ведучій все показати. Ольга повірила. Чоловік відчинив якісь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхав мене надвір. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася бійка. Наші хлопці прикривали нас і захищали камери”, – розповіла Ольга Фреймут.

Від сильного удару у телеведучої залишився великий синець на спині.

“Ніхто не зважав на те, що ми журналісти; та навіть на те, що я жінка, заплющили очі... Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їхнє беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний”, - сказала ведуча.comments powered by Disqus