У Хмельницькому прес-секретар прокуратури навмисне травмувала журналістку каналу "2+2"


12 травня в обласній прокуратурі Хмельницького журналістці програми “Люстратор 7.62” каналу “2+2” Аліні Кац прес-секретар прокурора нанесла тілесні ушкодження. Знімальна група звернулась до правоохоронців, відкрито кримінальне провадження. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на прес-службу “2+2”.

Знімальна група програми прибула до будівлі Хмельницької обласної прокуратури, аби отримати коментар прокурора міста щодо результатів службової перевірки щодо розслідування справи засудженого Івана Нечипорука, фальсифікації доказів у його справі, а також фактів катування утриманого, які визнав суд.

Незважаючи на офіційний запит, що був попередньо направлений до відділу Управління зав’язків з громадськістю та ЗМІ прокуратури, прес-секретар прокурора не впустила знімальну групу до будівлі, більше того -  навмисно нанесла тілесні пошкодження журналістці Аліні Кац, защемивши її руку дверима.

Журналістка звернулась до правоохоронних органів. Працівники медичної установи зафіксували нанесенні ушкодження.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 125 ККУ (нанесення тілесних ушкоджень).

Журналісти програми вимагають від правоохоронців перекваліфікувати справу за ст. 171 та 345-2 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та погроза або насильство щодо журналіста з боку працівника правоохоронного органу, іншої службової особи).comments powered by Disqus