Телеканал "112 Україна" відхрестився від Коцаби після його відео про відмову мобілізації


Телеканал “112 Україна” заявляє, що івано-франківський журналіст Руслан Коцаба не є кореспондентом каналу. Про це йдеться у офіційній заяві телеканалу, оприлюдненій на сайті телеканалу.

Така заява телеканалу зроблена у відповідь на статтю інтернет-видання "Дуся" під назвою "Журналіст каналу "112" закликав бойкотувати мобілізацію" від 18 січня. Так, Коцаба на відео заявив, що він краще відсидить у в'язниці, ніж буде мобілізований на схід країни.

“Журналіст Руслан Коцаба не є кореспондентом каналу "112 Україна". Свого часу Руслан Коцаба був виключно позаштатним кореспондентом (стрингером) каналу "112 Україна" в місті Івано-Франківську і ні в якому разі не був військовим кореспондентом каналу "112" в зоні АТО”, - йдеться у заяві. На каналі повідомили, що договір про співробітництво між Коцабою як стрингером каналу в Івано-Франківську та телеканалом був розірваний 31 грудня 2014 року.

“Таким чином, - підкреслюють на телеканалі, - журналіст Руслан Коцаба не є ні штатним, ні позаштатним кореспондентом каналу "112 Україна".

Крім того, на каналі зауважують, що останнім часом Коцаба надавав свої матеріали різним телевізійним каналам, “тому ми вважаємо некоректним згадування імені нашого каналу в статті інтернет-видання”.

“Канал "112 Україна" не поділяє думку журналіста, виражене в цьому відео. Все, що сказано у відео, яке Руслан Коцаба розмістив на своїй сторінці в Youtube, є виключно особистою точкою зору журналіста. У відповідності з правилами та принципами роботи каналу "112 Україна", обов'язок журналіста - об'єктивне висвітлення подій, а не висловлювання власних суб'єктивних точок зору”, - йдеться у заяві.

Канал "112 Україна" звертається до інтернет-видання "Дуся" з проханням внести відповідні правки в розміщений матеріал, а саме - видалити будь-які посилання або згадки про канал "112 Україна".comments powered by Disqus