Через погрози ДНР телеоператор відключив у Донецьку п'ять українських телеканалів


5 червня у Донецьку телекомунікаційна компанія MATRIX (ТОВ "Донбаські електронні комунікації") на вимогу самопроголошеної Донецької народної республіки змушена була відключити українські канали: 5 канал, 1+1, "Донбас", UBR та NEWS 24. Про це йдеться в заяві на сайті компанії.

Компанія опублікувала ті вимоги, які їм висунули терористи.

“У зв'язку з поширенням окремими українськими каналами інформації, спрямованої на розпалювання ворожнечі між російським і українським народом, расової неприязні, пропаганди національної та соціальної ненависті, неонацизму, героїзації посібників німецького нацизму, агітації до насильства, поширення брехливої ??інформації про діяльність Донецької народної республіки, в відповідність з конституцією ДНР, в цілях зменшення ескалації агресії на території республіки і стабілізації ситуації вимагаємо припинити трансляцію...", - йдеться у вимогах терористів від 1 червня.

При невиконанні вимоги, пригрозили терористи, будуть прийняті заходи, спрямовані на припинення ретрансляції всіх українських каналів. “Не гарантуємо збереження майна вашого підприємства і безпеку персоналу", - зазначили терористи.

У зв’язку з цим компанія MATRIX заявила про припинення трансляції: "Ми неодноразово озвучували свою позицію: компанія MATRIX - поза політикою! Заходи щодо відключення вказаних каналів є вимушеними і жодним чином не характеризують наші політичні уподобання чи антипатії”.

http://www.matrixhome.net/images/news_delete_%D1%81hannels/delete_channels.jpg

Нагадаємо, 2 червня у м.Макіївці (Донецька обл.) на вимогу представників так званої Донецької народної республіки були відключені 5 канал, Перший національний, “Рада” і “Донбасс”.

2 червня кабельний оператор ТОВ “ТРК Міське Будівництво” був змушений відключити чотири українських телеканали у Донецьку за наказом самопроголошеної Донецької народної республіки.comments powered by Disqus