Після того, як Чорноморську ТРК вилучили з ефіру, розпочалися DDoS-атаки на її сайт


Сайт Чорноморської телерадіокомпанії зазнає потужних DDoS-атак. Про це в коментарі ІМІ повідомила головний редактор телерадіокомпанії Олександра Квітко.

За її словами, вдалося з'ясувати, що велика частина атак здійснюється з Дніпропетровська.

“Зараз відбуваються серйозні DDoS-атаки на сайт Чорноморської ТРК. Як вдалося з'ясувати, велика частина з них здійснюється з Дніпропетровська. Онлайн-трансляція нашого каналу на даний момент призупинена. Ми робимо все можливе, щоб відновити роботу сайту”, - повідомила Квітко.

Атаку на сайт та вимкнення мовлення телеканалу Квітко пов’язує з подіями в Криму, зокрема, з призначенням референдуму щодо визначення статусу Криму, який призначений на 30 березня.

“Я думаю, що це дуже логічно перед референдумом. Потрібно грунтовно "промити мізки" тим, хто має іншу думку. Залишивши всього один канал - ДТРК Крим, це дуже просто зробити. Реально, в кримському аналоговому ефірі залишився тільки один канал, який знаходиться під жорстким контролем лжепремьера Аксьонова. Тепер на всіх кримчан тільки одна думка…”, - зазначила головний редактор.

Нагадаємо, 3 березня держпідприємство “Радіотелевізійний передавальний центр АР Крим” припинило трансляцію Чорноморської телерадіокомпанії. Мовлення припинене на всій території Кримського півострова.comments powered by Disqus