Бібліотека

Посібник "Основи судової журналістики"

Цей посібник підготовлено для журналістів, які професійно висвітлюють або мають намір висвітлювати судові процеси та судову проблематику загалом. 

Журналіст і (НЕ) безпека. Посібник для журналістів, які працюють в небезпечних умовах

У посібнику подаються практичні рекомендації що стосуються роботи журналістів в небезпечних умовах, включаючи зони конфліктів, масові заворушення тощо. 

"Медіакомпас: путівник професійного журналіста"

Практичний посібник для журналістів про журстандарти, етику, роботу з соцмережами, особливості виствітлення конфлітків та вразливих груп населення, юридичну відповідальність журналістів і редакцій.

"Комунікація громадських ініціатив. Для тих, хто творить зміни"

В посібнику комунікації громадських ініціатив розглянуті комплексно — від планування інформаційної кампанії до організації робочого тижня комунікаційної команди. Тож книга насамперед буде доречною для громадських активістів/команд, які починають свою діяльність чи планують нові завдання.

Хроніка свободи слова 2015
З чого складаються місцеві новини Півдня і Сходу України
Посібник для журналістів «Як писати про місцеву владу»
Практичний посібник для працівників комунікаційних структур в органах влади
Хроніка свободи слова 2014
Гендер для медій: підручник для журналістів

У підручнику є сюрпризи й несподіванки, що відкриватимуться читачці і читачеві не відразу, а у процесі прочитання та опанування матеріалу...

Посібник для журналістів в гарячих точках від "Репортерів без кордонів" (англ)

Документи, що гарантують діяльність журналіста, поради з безпеки, надання першої допомоги, подолання стресу, та багато чого іншого