ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

До 26 лютого - реєстрація на круглий стіл “Моделі фінансування суспільного мовлення: міжнародний досвід і український контекст”

22.02.2018, 11:03

У Києві 28 лютого відбудеться круглий стіл “Моделі фінансування суспільного мовлення: міжнародний досвід і український контекст”, повідомляє UA:Суспільне мовлення.

Захід відбудеться з 14:00 до 18:00 у готелі “Київ” (вул. Грушевського, 26/1, конференц-зала “Кришталева”.)

Метою круглого столу є обговорення можливих варіантів нової моделі фінансування суспільного мовлення в Україні, яка гарантуватиме достатнє, надійне, стале та вільне від політичного втручання фінансування відповідно до стандартів Ради Європи.

У заході візьмуть участь міжнародні експерти:

  • Оудрюс Сяурусявічус, генеральний директор литовського суспільного мовника LRT;
  • Борис Бергант, колишній віце-президент Європейської мовної спілки (EBU);
  • Радка Бетчева, експертка Європейської мовної спілки.

До участі запрошені також народні депутати, представники органів державної влади, члени правління та Наглядової ради ПАТ “НСТУ”, представники міжнародних організацій та громадянського суспільства, медіа-юристи та журналісти.

Обговорення організоване ПАТ “НСТУ” спільно з Офісом Ради Європи в межах проекту “Зміцнення свободи медіа та створення системи суспільного мовлення в Україні”, Європейською мовною спілкою, Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення, Міністерством інформаційної політики України, громадськими організаціями “Детектор медіа”, “Центр демократії та верховенства права” та “Інститут масової інформації”.

Робочі мови заходу – українська та англійська із забезпеченням синхронного перекладу.

До участі запрошуються всі зацікавлені.

Попередня реєстрація – обов’язкова за посиланням до 26 лютого до 17.00. Підтвердження реєстрації буде надіслане на електронну адресу, вказану під час реєстрації, до 12:00 27 лютого 2018 року.

*Проект Ради Європи “Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні” має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в межах Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Liked the article?
Help us be even more cool!