До 13 червня - прийом заявок на експертну дискусію “Медіа та вибори в Україні: старі та нові виклики”


15 червня в Одесі в приміщені готелю “ОК Одеса” (Гагарінське плато 5) відбудеться експертна дискусія “Медіа та вибори в Україні: старі та нові виклики”. Дискусія організовується в межах Форуму щодо питань розвитку і поглиблення співпраці між Радою Європи та Україною в Одеській області у відповідності до пріоритетів та цілей Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Під час заходу планується обговорити питання висвітлення виборчого процесу у засобах масової інформації, а також використання політичної реклами під час виборів та у міжвиборчий період. Окрім того, на заході будуть представлені висновки та рекомендації учасників міжнародної конференції “Медіа та вибори в Україні: виклики та можливі рішення” (2016 рік).

Початок реєстрації учасників о 09:00.

Початок та відкриття Форуму о 09:30.

Початок експертної дискусії “Медіа та вибори в Україні: старі та нові виклики” об 11:30.

Учасники експертної дискусії:

Олександр Бурмагін, медіа-юрист, “Платформа прав людини”

Анатолій Бойко, керівник Одеської обласної організації ВГО “Комітет виборців України”

Роман Головенко, заступник виконавчого директора Інституту масової інформації

Ігор Розкладай, медіа-юрист, Центр демократії та верховенства права (CEDEM)

До участі у заході запрошуються журналісти, медіа- та експерти з питань виборчого права, представники громадських організацій, що проводять спостереження за виборами, громадські активісти.

Для участі у заході необхідно зареєструватись, заповнивши форму за посиланням. Кінцевий термін подачі заявок 13 червня 18.00. Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження на електронну адресу.

З додаткових питань можна звертатись до Лесі Парно-Кириєнко, спеціаліста проекту “Свобода медіа в Україні” (095 02 34 177, Lesia.parno-kyryienko@coe.int) або Інни Зубар, керівника проекту “Реформа виборчої практики в Україні” (Inna.ZUBAR@coe.int).comments powered by Disqus