До 2 червня - реєстрація на міжнародну конференцію ОБСЄ “Свобода ЗМІ у нестабільних середовищах” у Відні


До 2 червня триває реєстрація на міжнародну конференцію “Свобода ЗМІ у нестабільних середовищах”, яку 19-20 червня у Відні (Австрія) організовує офіс Представника з питань свободи ЗМІ ОБСЄ.

До участі запрошені журналісти, урядовці, наукові кола, представники індустрії та громадянського суспільства. У заході візьме участь голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко, повідомляє прес-служба Нацради.

Конференція організовується в контексті величезної кількості загрозливих викликів і перешкод, що є небезпекою для обмеження свободи медіа та свободи слова в усьому регіоні ОБСЄ, зокрема на теренах, які вражені конфліктами і кризами.

Під час конференції обговорюватимуться питання інформування про конфлікти і війну, безпеку журналістів і безкарності злочинів щодо них, акредитації журналістів і їх доступу до інформації в конфліктних зонах, поширення фейкових новини, дезінформації і пропаганди в ситуації конфлікту, медіа- і цифрової грамотності, саморегуляції медіа тощо.

Міжнародні експерти поділяться своїм досвідом, у тому числі звучатиме і головна промова від Кейт Еді - колишньої військової кореспондентки, авторки, відомої, зокрема, як головна новинна кореспондентка BBC.

Учасники зупиняться на актуальних питаннях і найбільш нагальних проблемах щодо свободи ЗМІ в регіоні, а також підготують рекомендації за зразками передового досвіду і практичних інструментів стосовно таких аспектів, як безпека журналістів, дезінформація і пропаганда в конфліктних ситуаціях.

Конференція також дасть можливість ознайомити представників країн-учасниць ОБСЄ із законодавчими і практичними кроками, спрямованими на забезпечення свободи слова та ЗМІ в Україні відповідно до зобов’язань ОБСЄ і міжнародних стандартів.

Робочі мови конференції: англійська й російська.

Основний захід також буде доповнений супутніми тематичними подіями.

Докладна інформація організаційного характеру й контакти організаторів доступні за посиланням.

Відстежувати події можна у Twitter: #FOMConf2017.



comments powered by Disqus