Ужгородських журналістів і активістів запрошують на дискусію щодо етичних стандартів


Комісія журналістської етики та Координатор проектів ОБСЄ в Україні запрошують журналістів, студентів, викладачів та громадських активістів Ужгорода на дискусію щодо сучасних викликів етичних стандартів журналістики. Захід відбудеться у п'ятницю, 28 квітня, об 11.00 в Ужгородському національному університеті (вул. Університетська, 14, 4 поверх, аудиторія 420).

Починаючи з окупації Криму й до сьогодні тривають дискусії між медійниками щодо застосування журналістських стандартів в умовах збройного протистояння та нового інформаційного ландшафту – і єдиного рішення так і немає. Що має перевагу: патріотизм та громадянська позиція, чи професіоналізм та стандарти? Чи може журналіст виступати модератором діалогу та формувати суспільний дискурс? Як та в якому обсязі писати на чутливі теми? Як працювати із групами що постраждали внаслідок конфлікту? Єдиного рішення немає, а емоційні обговорення етичних питань у соцмережах не сприяють консолідації журналістської спільноти. 

Мета дискусій – обговорити чутливі кейси етичного характеру, що виникають на регіональному рівні та роль саморегуляційних механізмів у їх розв’язанні, напрацювати рекомендації для викладачів щодо викладання етичного висвітлення конфліктів студентам факультетів журналістики.

Для участі необхідно зареєструватись через онлайн-форму.

 comments powered by Disqus