До 24 квітня - прийом заявок на воркшоп від Texty.org.ua “Майстерня відкритих даних”


Громадська організація Texty.org.ua запрошує 10 травня журналістів, громадських активістів, представників громадських організацій та аналітичних центрів, що працюють з відкритими даними, на воркшоп “Майстерня відкритих даних”, присвячений вирішенню проблем, що виникають під час збирання, обробки, аналізу та візуалізації даних.

Захід відбудеться у Києві з 18:00 по 20:00. Детальну адресу буде повідомлено згодом.

Щоб взяти участь у воркшопі, детально конкретизуйте Вашу проблему та надішліть її з аплікаційною формою, лінк на яку надається в передостанньому абзаці цього запрошення.

Якщо Ви працюєте із відкритими даними та маєте труднощі з їх скрейпінгом, очищенням, аналізом та/чи візуалізацією, ми покажемо Вам можливі шляхи вирішення проблем, з якими Ви зіштовхуєтеся:

  • Ви маєте веб-сайт, на якому зібраний великий масив даних, проте не знаєте, як їх добути? Ми пояснимо Вам, що таке скрейпінг та як він працює, а також розповімо про основні інструменти, що використовуються під час скрейпінгу, та покажемо, як можливо отримати потрібні для Вас дані.

  • Ви маєте масив інформації, що містить неузгоджені та неуніфіковані дані? Ми покажемо Вам, яким чином можливо унормувати їх та підготувати до аналізу та візуалізації.

  • Ви зібрали багато даних, однак не знаєте, яким чином їх обробити? Ми розповімо Вам, як аналізувати дані за допомоги простих інструментів, створювати агрегації та обчислювати нові змінні, а також шукати в акумульованих даних історії та інсайти.

  • Ви маєте масив проаналізованих даних, проте не знаєте, яким чином представити його? Ми підкажемо Вам найбільш ефективну форму візуалізації (вид графіку чи карти) ваших даних і розповімо про відповідні інструментарії їх візуалізації.

Надавати методологічну підтримку учасникам будуть такі експерти:

Анатолій Бондаренко, керівник напрямку “Журналістика даних” сайту Texty.org.ua

Андрій Газін, аналітик, дослідник відкритих даних, журналіст даних

Владислав Герасименко, аналітик даних сайту Texty.org.ua

Зібравши інформацію про найбільш типові труднощі, що виникають на різних етапах роботи із відкритими даними, наші експерти оберуть низку ключових проблем при роботі із даними, вирішенню яких буде присвячена наша Майстерня.

Для участі у воркшопі, необхідно до 24 квітня заповнити аплікаційну форму.

Участь у події є безкоштовною та відбувається на конкурсній основі, оскільки кількість місць є обмеженою.

Громадська організація Texty.org.ua та проект USAID/UK aid Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS) за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України проводять серію публічних заходів, спрямованих на розвиток культури роботи з відкритими даними в Україні.comments powered by Disqus