До 5 квітня - прийом заявок на тренінг ОБСЄ з адвокації


24-27 квітня Організація з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ/БДІПЛ) організує навчальну програму (тренінг) з адвокації для представників громадянського суспільства в Україні. Навчальна програма триватиме чотири дні. Для учасників, що пройшли відбір, участь у ній є безкоштовною (відшкодовується також вартість проїзду та проживання у готелі).

Метою навчальної програми є посилення спроможності учасників та їх організацій уведенні активної адвокаційної діяльності на основі моніторингу дотримання прав людини. У цьому контексті, програму буде спрямовано на розвиток таких ключових знань і навичок:

  • Здатність застосовувати основні принципи адвокації;

  • Уміння укладати стратегію адвокації та відповідних заходів;

  • Уміння працювати зі ЗМІ та представниками органів державної влади;

  • Спроможність справлятись із загрозами особистій безпеціу ході правозахисної адвокаційної діяльності.

Методика: навчальна програма побудована у форматі тренінгу та базується на використанні інтерактивної методики, що передбачає високий рівень залучення й активності учасників.  Заняття поєднують теорію та практику, а також безпосередню участь слухачів у рольових іграх. Максимальна кількість учасників тренінгу становить 30 осіб.

Мова: навчання проводитиметься англійською мовою. Буде забезпечено синхронний переклад з англійської мови на українську чи російську.

Дати та місце проведення: тренінг відбудеться 24-27 квітня в Одесі. Учасники мають відвідати всі заняття. Детальнішу інформацію про місце проведення тренінгу буде надано згодом.

Як подавати заявку? Потрібно заповнити наведений нижче бланк заявки та надіслати його разом зі своїм резюме електронною поштою на адресу:Ukraine-CSproject@odihr.pl не пізніше 5 квітня. Результати відбору буде повідомлено всім заявникам.

Критерії відбору: Запрошуємо працівників і волонтерів з українських організацій громадянського суспільства, що займаються правозахисною діяльністю на основі моніторингу прав людини, подавати заявки на участь у тренінгу. Особливо заохочуємо тих, хто поки не має багатого досвіду правозахисної діяльності у галузі прав людини. Заявникам необхідно:

  • Продемонструвати щирий інтерес до моніторингу дотримання прав людини та адвокації в цій царині;

  • Обґрунтуватиактуальність і корисність запропонованого тренінгу для їх подальшої роботи, пов’язаної із захистом прав людини.

 

Запитання? З усіма запитаннями щодо змісту чи процедури навчання звертайтесь, будь-ласка, до Ірини Сухініної чи Вадима Макогона електронною поштою за адресою: Ukraine-CSproject@odihr.pl.comments powered by Disqus