21-22 квітня - тренінг Школи журналістики УКУ з антикорупційних розслідувань


Школа журналістики Українського католицького університету оголошує набір на тренінговий проект із антикорупційних журналістських розслідувань. Участь у проекті можуть брати журналісти зі Львівської та Київської областей.

Тренінги відбудуться у два етапи. Перший – 21-22 квітня 2017 року – буде присвячений методам та юридичним аспектам розслідування діяльності місцевих чиновників та керівництва комунальних підприємств. Другий попередньо запланований на червень 2017 року і буде присвячений візуалізації даних, поширенню результатів антикорупційних розслідувань у соціальних мережах та залученню громадськості до антикорупційного моніторингу.

Заявники беруть на себе зобов’язання пройти повний цикл тренінгів і протягом квітня-серпня 2017 року втілити власний проект антикорупційного  розслідування за підтримки організаторів.

Заявки на участь у тренінгах можуть подавати журналісти та громадянські активісти з Києва, Львова, Київської та Львівської областей.

Охочим узяти участь у проекті потрібно до 23 березня 2017 року надіслати на електронну адресу   journalism.ucu@gmail.com:

– Резюме з контактною інформацією

– Концепцію (тему, ідею, короткий план) антикорупційного розслідування, що стосується діяльності посадовців або комунальних підприємств.

Перевага надаватиметься журналістам і громадянським активістам, що вже мають досвід проведення антикорупційних розслідувань.

Публікації учасників, створені за підсумками тренінгів, будуть оцінені конкурсною комісією. Автори найякісніших розслідувань отримають грошові премії.

Організатори відшкодовують витрати на проїзд учасників до Львова, надають житло та харчування у дні проведення заходів. Під час проведення розслідувань усім учасникам у разі потреби надаватиметься юридична та професійна допомога.

Проект організовують Школа журналістики УКУ та Центр локального самоврядування в межах проекту Інституту висвітлення війни і миру за підтримки Міністерства закордонних справ Нідерландів.comments powered by Disqus