1 березня - прес-конференція про запуск онлайн курсу "Доступ до публічної інформації: від А до Я" на Prometheus


1 березня о 12:00 у приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, перший поверх), відбудеться прес-конференція, присвячена запуску нового навчальногоон-лайнкурсу «Доступ до публічної інформації: від А до Я» на веб-платформі Prometheus.

Курс створено за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» у співпраці з Уповноваженим ВРУ з прав людини та експертами ГО «Центр демократії та верховенства права».

Учасники:

Мортен Енберг, голова Офісу Ради Європи в Україні;

Валерія Лутковська, Уповноважений ВРУ з прав людини;

Тетяна Олексіюк, заступниця директора ГО «Центр демократії та верховенства права»;

Іван Примаченко, співзасновник платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

З 2011 року парламент прийняв низку законів, які надають можливість кожному зрозуміти, що відбувається за дверима державних органів та інших суб’єктів, чия діяльність може мати вирішальне значення для пересічного громадянина України.  Сучасний освітній онлайн відео курс, який кожен може пройти за 5 тижнів, розрахований на широке коло громадян, які не володіють спеціальними знаннями у галузі доступу до публічної інформації, але бажають їх отримати. Особливо цікавим курс стане для громадських активістів, журналістів, державних службовців та студентів-правників. Все що знадобиться всім охочим прослухати курс,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відео лекцій. Доступ до публічної інформації стає доступним кожному!

Проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки. У 2016-2017 роках Проект фінансується з бюджету Ради Європи для виконання Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Слідкуйте за новинами медійних проектів Офісу Ради Європи в Україні  на Facebook: https://www.facebook.com/CoEUPSIS   та на Twitter @UkraineCoE

Дізнатись більше інформації можна на сайті Офісу Ради Європи в Україні:

http://www.coe.int/en/web/kyiv/freedom-of-media-in-ukrainecomments powered by Disqus