13 лютого - семінар «Друга хвиля: хто і як подає е-декларації з 2017 року?»


Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй спільно з ГО «Детектор медіа» запрошують журналістів всіх видів ЗМІ на безкоштовний семінар «Друга хвиля: хто і як подає е-декларації з 2017 року?», який відбудеться 13 лютого.

Близько 700 тис. нових декларантів мають надати інформацію про свої статки через новаторську для світу електронну систему декларування з відкритим доступом. За рахунок яких категорій держслужбовців кількість декларантів збільшиться в рази? Хто з освітян та медиків має подати е-декларацію, а хто – ні? Від яких сум треба декларувати майно у 2017 році? Відповіді на ці питання дадуть експерти Програми розвитку ООН.

Спікери:

- Іван Пресняков, керівник проекту «Прозорість і доброчесність публічного сектору» Програми розвитку ООН;

- Дмитро Котляр, експерт Програми розвитку ООН.

Дата, час і місце проведення: 13 лютого, 11:00 – 13:00, м. Київ.

Щоб зареєструватися для участі в семінарі, необхідно заповнити реєстраційну форму до 12 лютого включно за посиланням: http://bit.ly/2kpk4M6.

Кількість учасників обмежена.

Після підтвердження реєстрації вам буде надіслано запрошення з адресою місця проведення.

Також семінар можна буде побачити online. Новина з посиланням на канал трансляції буде опублікована на сайті «Детектор медіа» додатково.

Пропонуємо ознайомитися зі статтею Дмитра Котляра по темі семінару за посиланням тут.

З будь-яких питань, просимо звертатися до координатора Юлії Зелінської: 098 446 61 95, zelin.tk@gmail.com.

Проект «Прозорість і доброчесність публічного сектору» виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії.comments powered by Disqus