8 лютого - тренінг “Робота журналістів в кризових умовах: німецький досвід”


Детектор медіа оголошує відбір журналістів для участі 8 лютого у тренінгу “Робота журналістів в кризових умовах: німецький досвід”.  

Тренінг проводитимуть німецькі журналістки: Джемма Пьорцген та Аннет Ляйтерер.

Аннет Ляйтерер розповість про політичну поляризацію в Німеччині напередодні виборів і феномен fakenews та досвід вирішення цієї проблеми.

Темою обговорення з Джеммою Пьорцген буде “Роль ЗМІ у висвітленні німецької кризи щодо біженців”.

Тренінг проводиться в рамках проекту “Вивчення німецького досвіду для покращення журналістики в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Захід триватиме з 9:00 до 16:00.

Місце проведення: буде повідомлено додатково лише відібраним учасникам.

Учасники забезпечуватимуться роздатковими матеріалами та харчуванням.

Учасникам з інших міст відшкодовуватиметься проїзд не більше вартості купейного квитка, Інтерсіті ІІ класу або квитка для проїзду в автобусі.

Обов'язкова попередня реєстрація за посиланням або за адресою jane.oliinyk@gmail.com.

Довідково про тренерів:

Джемма Пьорцген - німецька журналістка в Берліні, що спеціалізуються на зовнішній політиці і Східній Європі. Джемма є співзасновником і членом ради директорів «Репортери без кордонів Німеччини». Була автором звіту «Репортерів без кордонів в Україні» у 2016 році «Обличчям до реальності після Євромайдану». Більш детальна інформація: www.gemma-poerzgen.de.

Аннет Ляйтерер, працює головним редактором медіа-журналу ZAPP – das Medienmagazin громадського телебачення Norddeutscher Rundfunk (NDR).comments powered by Disqus