До 25 січня - прийом заявок на конкурс для виробництва мультимедійних пакетів "Україна плюс"


Громадська організація “Інтерньюз-Україна”, що є однією з найбільших ГО, яка працює в сфері медіа та комунікацій в Україні з 1996 року, шукає партнерів для нового проекту, елементом якого є виробництво 7 мультимедійних пакетів під назвою “Україна плюс”. Згодом матеріали будуть опубліковані дев’ятьма місцевими ЗМІ-партнерами проекту.

Кожен з 7 мультимедійних пакетів “Україна плюс” буде охоплювати одну тему. Кожен пакет буде містити від 3 до 5 мультимедійних матеріалів, в залежності від їхньої складності. Їх буде створено із використанням сучасних інструментів інтерактивної візуальної журналістики. Матеріали мають бути цікавими, зрозумілими і представляти різні жанри журналістики, такі як короткі сюжети, міні-документальні фільми, інтерв’ю з експертами, вікторини тощо.

На конкурс можуть подаватись журналісти в індивідуальному порядку, представники ЗМІ (друкованої преси, радіо, телебачення або онлайн-ЗМІ), продакшен-студій, які зможуть співпрацювати з громадськими організаціями або аналітичними центрами, і сформувати команду для проекту. Кожен кандидат може подати заявку на виробництво одного, кількох або всіх пакетів.

Надсилати заявки на електронну адресу hkalinichenko@internews.ua українською мовою до 25 січня 2017 року, 18.00, або поштою чи передайте особисто в офіс “Інтерньюз-Україна” за адресою: м. Київ, вул. Ризька, 15, 04112

Детальніше тут.comments powered by Disqus