До 25 січня - прийом заявок на конкурс від “Інтерньюз-Україна” для місцевих ЗМІ


Громадська організація “Інтерньюз-Україна”, що є однією з найбільших ГО, яка працює в сфері медіа та комунікацій в Україні з 1996 року, шукає дев’ять партнерських ЗМІ для нового проекту.

Вони братимуть участь у тренінгах з медіамаркетингу – учасники дізнаються, як ефективно промотувати свій ЗМІ і зробити його популярнішим серед аудиторії.

Крім того, кожен з дев’яти відібраних місцевих партнерів отримає сім мультимедійних пакетів під назвою “Україна плюс”, які вони зможуть використовувати для збагачення власного контенту. Партнери проекту матимуть завдання адаптувати мультимедійні пакети до інтересів спільнот, в яких вони працюють. Період виробництва/адаптації мультимедійного пакету триватиме 1 місяць. Матеріали будуть публікуватись раз у місяць, починаючи із квітня 2017 року.

Кожен із дев’яти партнерських ЗМІ отримає грант у розмірі 4500 доларів США. Ці кошти буде виплачено частинами в ході реалізації проекту. Грант буде покривати, але не обмежуватись, витратами на виробництво, розміщення матеріалів, заробітну плату.

Надсилати заявки на електронну адресу hkalinichenko@internews.ua українською мовою до 25 січня, 18.00, або поштою чи передати особисто в офіс ГО “Інтерньюз-Україна” за адресою: м. Київ, вул. Ризька, 15, 04112.

Детальніше тут.comments powered by Disqus