ІМІ оголошує конкурс “Лови джинсу!” до місцевих виборів-2015


Інститут масової інформації оголошує конкурс “Лови джинсу!” на виявлення прихованої політичної реклами — джинси — у місцевих друкованих та інтернет-виданнях. Конкурс триватиме до 20 жовтня.

Джинса — це прихована політична реклама, яку у ЗМІ маскують так, щоб читачі думали, що це неупереджені журналістські матеріали.

Мета конкурсу —  популяризація ідеї критичної оцінки публікацій в ЗМІ про кандидатів напередодні виборів, та підвищення медіа-грамотності населення.

Конкурс “Лови джинсу!” складатиметься з двох частин:

1) Виявлення джинси у місцевих виданнях.

Для участі потрібно надіслати вирізку з газети або скан чи фото публікації (для інтернет-видань — гіперпосилання або скріншот) разом із коротким описом, чому ви вважаєте цей матеріал джинсою.

У цій категорії експерти ІМІ визначать трьох переможців, які отримають грошові винагороди.

2) Конкурс статей/блогів про джинсу у місцевих виданнях.

Для участі потрібно проаналізувати джинсу у місцевих виданнях та/або ситуацію з цією проблемою у вашому регіоні загалом. Перевагою буде розміщення публікації у місцевому ЗМІ, хоча для участі прийматимуться і статті без публікації, які будуть розміщені на сайті ІМІ.

За результатами буде визначено трьох переможців, які отримають високі грошові винагороди

Матеріали на конкурс надсилати на емейл imi.inform@gmail.com (тема листа — “Лови джинсу!”) або на поштову адресу м. Київ, 01004, вул. Велика Васильківська, 32А, офіс 9. Прохання до учасників у листах чітко вказувати ім’я та прізвище, місто та рід занять. Роботи приймаються до 20 жовтня включно.

Конкурс “Лови джинсу” уже втретє проводиться Інститутом масової інформації.

 comments powered by Disqus