IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2017 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

15

48

4

19

Як захистити себе в Інтернеті? Поради від Google

Інтернет дає безліч різних можливостей. Однак щоб не виникало проблем, важливо захистити себе.
 

Існує багато видів кібер-злочинів. Злочинці можуть намагатися отримати доступ до вашої інформації, як-от пароль електронної пошти, банківські реквізити чи номер соціального страхування. Для цього вони можуть установлювати зловмисне програмне забезпечення на ваш комп’ютер, пробувати зламати ваш обліковий запис або оманливим шляхом змушувати вас надати цю інформацію. Після цього злочинці можуть обкрадати вас, видавати себе за вас або навіть продавати ваші дані на торгах.

Злочинці також можуть використовувати Інтернет, щоб ошукувати вас, продавати підроблені товари або змушувати робити те, за що з вас стягуватимуться гроші. Як і злодій, який викрадає автомобіль для втечі, не зважаючи на те, хто його власник, вони можуть використовувати ваш комп’ютер або веб-сайт як знаряддя для скоєння кібер-злочинів.

 5 порад щодо безпеки в Інтернеті 

 
 

Захист паролів

Дізнайтеся, як створювати надійні паролі та захищати інформацію.

Запобігання викраденню особистої інформації

Дізнайтеся про розповсюджені прийоми, які використовують злочинці. Це допоможе вам захистися від шахрайства та викрадення особистої інформації в Інтернеті.

Уникнення шахрайства

Інтернет – чудове місце, але не всі його користувачі мають добрі наміри. Дізнайтеся три прості способи уникнути шахраїв і захистити себе в Інтернеті.

Захист пристрою

Дізнайтеся про деякі розповсюджені ознаки зараження вашого пристрою зловмисним програмним забезпеченням – шкідливими програмами, створеними, щоб завдати шкоду комп’ютеру чи мережі – і як від нього захиститися.
 

Вхід і вихід

Входити в обліковий запис Google просто й корисно, але дізнайтеся, коли важливо виходити з нього.

Блокування екрана або пристрою

Ідучи з дому на цілий день, ви не залишаєте вхідні двері відчиненими, чи не так? Дізнайтеся, чому потрібно блокувати екран або пристрій.

Як повідомити про порушення та незаконну діяльність

Допоможіть собі й іншим людям безпечно користуватися Інтернетом, повідомляючи про людей або компанії, які надсилають спам, намагаються продавати підроблені товари, розповсюджують зловмисне програмне забезпечення або в інший спосіб зловживають нашими системами.

Перевірка налаштувань Gmail

Якщо ви користуєтеся Gmail, можна виконати вказані тут дії, щоб гарантувати безпеку свого облікового запису.
 

Використання захищених мереж

Будьте особливо обережні, коли під’єднуєтеся до Інтернету через незнайому мережу, і дізнайтеся, як безпечно налаштувати домашній маршрутизатор і мережу Wi-Fi.

Керування кількома обліковими записами

Зараз багато пристроїв підтримують декілька онлайнових облікових записів. Дізнайтеся, як контролювати, коли який обліковий запис використовується.

Знайомство з інструментами конфіденційності та безпеки Google

Дізнайтеся більше про інструменти Google, які допоможуть захистити себе в Інтернеті.
 
 
Джерело: Google 

Ще Поради для журналістів