IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

14

53

1

13

Представник ІМІ у Кропивницькому разом зі студентами розібрали найгучніші порушення прав місцевих журналістів

Павло Лісниченко

Представник ІМІ у Кіровоградській області Павло Лісниченко провів зустріч зі студентами факультету журналістикии 1 та 2 курсів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, на якій розібрали найгучніші порушення прав місцевих журналістів.

Захід 13 вересня було приурочено до Дня пам’яті українських журналістів та річниці загибелі Георгія Гонгадзе, тож темою зустрічі стало питання порушення прав журналістів на території Кіровоградщини.

Розпочавши із загальної інформації – статитиски порушень, загального стану свободи слова в Україні та області, через певний час розмова перейшла на конкретику – розбір випадків порушень прав кропивницьких журналістів та ролі ІМІ у процесі відстоювання цих прав.

Найбільше студентів зацікавило питання співпраці та юридичного консультування, які може надати Інститут масової інформації молодим медійникам. Не обійшли увагою і освітній аспект роботи ІМІ та потенційну можливість залучення студентства до профільних тренінгів, які проводить Інститут.

Зустріч відбулася за сприяння завідувачки кафедри видавничої справи та редагування університету Наталії Фенько.

Як повідомляв ІМІ, 7 вересня, у Міжнародний день солідарності журналістів, представниця ІМІ у Волинській області Мая Голуб провела лекцію студентам факультету філології та журналістики Східноєвропейського  національного університету  імені Лесі Українки про стан свободи слова в Україні та про перешкоджання у роботі працівникам волинських ЗМІ.

12 вересня представник ІМІ у Сумській області Олексій Захарченко розповів студентам спеціальності “журналістика” Сумського державного університету про стан свободи слова в Україні та на Сумщині, а також про необхідність захисту прав журналістів.

Особливий акцент під час зустрічі представник ІМІ зробив на тому, що розслідування злочинів проти журналістів практично ніколи не доводиться до завершення і винні залишаються непокараними.

Фото – Світлана Литвиненко

Ще Наша діяльність